Presenetili smo stanovalce Doma svetega Jožefa

Presenetili smo stanovalce Doma svetega Jožefa
Akcije
Tipografija

Ob materinskem dnevu je ekipa Novega tednika in Radia Celje obiskala Dom svetega Jožefa, kjer so se Nuša Rojs, Simona Brglez, Aljoša Bončina in Janže Fric zabavali s stanovalci. Nuša jim je pripravila krajši koncert in zapela nekaj pesmi, v zahvalo so, ko je Nuša zaključila, zapeli tudi stanovalci. Z namenom, da bi spomin na prijetno dopoldne trajal čim dlje, je naša ekipa stanovalcem podarila tudi cvetlični aranžma, ki so ga pripravili dijaki Šole za hortikulturo in vizualne umetnosti Celje.

V prijetnem dopoldnevu so se zabavali vsi, tudi če je dan bil v prvi vrsti namenjen materam. Naša ekipa je popestrila dan stanovalcem, ker pa se radost in ljubezen množita, so tudi Nuša, Simona, Aljoša in Janže Jožefov hrib zapustili polni radosti in obljubili, da se kmalu ponovno srečajo.

Foto: Simona Brglez

Z VAMI V ŽIVO

Radio Celje

voditelj

Trenutno poslušate:

Prometni telefon Radio Celje 080 13 02

Sledite nam

OBRAZCI

Mali o

Če karkoli oddajate ali potrebujete kliknite na ustrezno spodnjo povezavo:

ODDAM
POTREBUJEM
(objava je vsako sredo)